KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7884599

nr 788 4599

Etsning

Otto Holm, stadsmotiv, signerad, 13x17

Utrop:

300 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 17:18:49